close
تبلیغات در اینترنت

دانلود نرم افزار جديد / موبايل و پي سي

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

محک زدن جدیدترین نسخه انتی ویروس اویرا 2016

محک زدن جدیدترین نسخه انتی ویروس اویرا

 

آویرا سیستم افزایش سرعت برنامه سودمند تمیز کردن یک سیستم کلیک که می تواند سرعت کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را، آزاد کردن فضای سخت و از همه آشغال ساخته شده است تا خلاص شدن از شر بر روی کامپیوتر شما، به معنای واقعی کلمه فقط با یک کلیک است. مانند اتومبیل، هر کسی که دارای یک کامپیوتر می دانید که دیگر آنها آن را آهسته تر از آن می توانید دریافت کنید. آهسته و به creaking کامپیوتر است که در تلاش برای باز کردن یک ورد DOC در کمتر از 10 دقیقه می تواند با یک دست کمک را انجام دهد. همه ما تکنسین های کامپیوتر هستند.

 

هماهنگ کردن
داشتن یک زمان راه اندازی سریع و داشتن یک کامپیوتر است که فقط کار می کند سریع و موثر مهم است. مثل ماشین شما، شما می خواهید آن را به اجرا هموار. به طور منظم نگهداری و نفت تغییر ماشین خود را در جاده ها را حفظ خواهد کرد. و این همین کار را با رایانه است. شما لازم نیست برای قرار دادن با معادل PC نفت سیگار کشیدن از اگزوز خود را و یا مشکوک صداهای سنگ زنی با صدای بلند.
تمام رایانه های شخصی آهسته به پایین
صرف نظر از اینکه شما خود را یک لپ تاپ بودجه و یا یک ماشین است که می تواند 120 فریم در ثانیه در رزولوشن 4K را فشار دهید، که با نام تجاری جدید خارج از جعبه عملکرد فقط آخرین نیست. هر کامپیوتر می شود با آشغال گرفته تا پس از مدتی و شروع به کم کردن سرعت. با وجود اینکه رفتن از قرن 20، مایکروسافت ویندوز هنوز هم با این موضوع برخورد نه خیلی خوب. و این زمانی که آب و برق هماهنگ کردن مانند آویرا سیستم افزایش سرعت اثبات ارزش خود را.
هر تعداد از سیستم وجود دارد تمیز کردن و عملکرد افزایش آب و برق در خارج وجود دارد برای شما برای دانلود و نصب کنید. آویرا سیستم افزایش سرعت، فقط یکی از آنها. بسیاری از آنها انجام یک کار خوب. چه یکی از شما تصمیم به حل و فصل در یک ترجیح شخصی است. اما امروز من تنها در مورد گزینه آویرا صحبت کردن.
در زیر کاپوت
در مرحله اول، به نظر میرسد خوب و آسان برای استفاده است. رابط کاربری ساده منظم، و فقط در مورد هر کسی می تواند از آن استفاده کنید، صرف نظر از

دو بخش اصلی، سیستم تمیز کننده و بهینه ساز سیستم وجود دارد. من توصیه می کنم در حال اجرا هر دو آنها را در فواصل منظم، معاملات سیستم پاک کننده با تمام آشغال و فایل های غیر ضروری است که تا بر روی سیستم شما در طول زمان ساخته شده است. آن موثر است، و می تواند آزاد کردن تعداد زیادی از فضای هارد دیسک. این شامل کمی که پاک تو رجیستری و همچنین دارای پاک کننده حریم خصوصی. هر دو انجام یک کار خوب. Defragmenter را سیستم نشانی از یک کار نسبتا خوب نیز هست.
بهینه ساز سیستم کار می کند در گرفتن دستگاه خود را به اجرا به آرامی به عنوان آن می تواند، و ساده برای استفاده است. این بیت است که باید کامپیوتر در حال اجرا خود را هموار دوباره است. اجرای پاک کننده قبل از شما اجرا بهینه ساز.
حکم: این کار
بله آن را ندارد. اصلا شگفت آور، آن را پس از همه آنچه آویرا سیستم افزایش سرعت طراحی شده است انجام است. و در کل، آویرا سیستم افزایش سرعت به خوبی به عنوان هر یک از دیگر برنامه های سودمند پاکسازی خارج وجود دارد.

 

و همچنین آن، آن را از Avira، یکی از بازیکن بزرگ در این بخش خاص از نرم افزار می آید، و این که باید برخی از آرامش خاطر می دهد. در حال حاضر، نه، آن را آزاد نیست. اما شما دریافت یک ماه کامل به خودتان آن را امتحان کنید به صورت رایگان، و نظر خود را در مورد آن تا قبل از تصمیم گیری اگر دوست دارید آن را به خوبی به اندازه کافی به خرید. شما معتاد بود متاسفم اگر شما تصمیم به خرید آن.
در تاريخ پنجشنبه 25 خرداد 1396 در موضوع : اخبار دنیای تکنولوژی جهان ,
ارسال نظر براي اين مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

اختصاصي